banner
banner
banner

Açık öğretimliler Twitter ve Facebook’tan cevap alacak
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Dekanı Prof. Dr. Alper Cihan sosyal medya üzerinden öğrencilerin sorunlarını dinleyip yine sosyal medya aracılığı ile çözüm bulacak.

Sosyal medyanın etkin olarak kullanıldığı günümüzde özel sektörün yanı sıra artık kamu kurumları da sosyal medya ağlarını etkin bir biçimde kullanmaya başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Dekanı Prof. Dr. Alper Cihan sosyal medya üzerinden öğrencilerin sorunlarını dinleyip yine sosyal medya aracılığı ile çözüm bulacak.

Canlı yayının amacını açık ve uzaktan öğretim öğrenci ve öğrenci adaylarımız ile yakın iletişimde bulunmak diye özetleyen İstanbul Üniversitesi AUZEF Dekanı Prof. Dr. Cihan “fakülte olarak geniş bir öğrenci kitlemiz var. Ülkemizin her bölgesinden farklı yaş gruplarında olan bu öğrencilerimize sosyal medyanın sunduğu imkanları kullanarak daha etkin bir hizmet sunmak istiyoruz dedi.

Türkiye’de açık ve uzaktan eğitimde de son zamanlarda birçok atılım gerçekleştiriliyor. YÖK tarafından kabul edilen programlar birbiri ardına açılıyor. İstanbul Üniversitesi açık öğretimin öncüsü olan Anadolu Üniversitesi’ne göre uzaktan eğitim ve açık öğretime geç başlamış olsa da bugün Türkiye’nin en önde giden birkaç üniversitesinden biri konumunda.

Lisans tamamlama, Lisans ve Yüksek Lisans programlarını içinde barındıran İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ayrıca sınavsız ikinci diploma olanağı da sunuyor.

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) dekanı Prof. Dr. Alper CİHAN, 19.09.2013 perşembe günü saat 14:00’da internet üzerinden canlı yayınlanacak programı aşağıda belirtilen sosyal medya hesapları üzerinden yürütecek.

Canlı yayın adresi için http://auzef.istanbul.edu.tr

Facebook : Facebook.com/acikveuzaktanegitim

Twitter : Twitter.com/acikveuzaktan

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.