banner

YURTKUR Yönetim Kurulu Başkanlığı’na KBÜ Rektörü Uysal seçildi
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçildi.

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal,  öğrencilere daha kaliteli ve nitelikli hizmet verebilmek için çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini söyledi.

Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, YURTKUR'un 77. olağan genel kurulunda yönetim kurulu başkanlığına seçildiği için mutluluk duyduğunu anlattı.

YURTKUR’da yönetim kurulu üyeliği yaptığı anımsatan Uysal, şunları dile getirdi:

"Başkanlık görevine seçildim. Bu, bir görev değişimi, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rıza Ayhan 2,5 yıl kadar bu görevi layıkıyla yerine getirdi, kendilerine teşekkür ediyorum. Kurumun en önemli paydaşı üniversitelerdir. Öğrencilerimize daha kaliteli ve nitelikli hizmet verebilmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim. Beni bu göreve layık gören tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim."

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.