banner

Emine Ülker Tarhan: AK Parti diktatörlüğü hayırlı olsun
EMİNE ÜLKER TARHAN

Muharrem İnce'nin ardından kısa bir açıklama yapan CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan ise, komisyonda yaşananlar için; "Bugün parlamentoya AK Parti diktatörlüğü tarafından el konulmuştur.
 Bugün itibariyle Başbakan'ın parmağı parlamentonun gözüne sokulmuştur. Bunu hepimiz gördük" dedi. 4+4+4 sisteminin komisyonda kabul edilmesiyle yoksul çocukların geleceğinin, eğitim hakkının gasp edildiğini ifade eden Tarhan, "AK Parti diktatörlüğüne hayırlı olsun diyorum" diye konuştu.

Emine Ülker Tarhan'ın konuşmasının ardından ise, Muharrem İnce tekrar mikrofona yaklaşarak, "Kameramana yumruk atanla, yere düşen arkadaşımıza tekme atan aynı alçaktı" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.