banner

CHP’li İnce: Başbakan talimat verdi
Komisyondan geçen 4+4+4 sistemi ile ilgili açıklama yapan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce: “Hayırlı olsun Türk milletine artık yeni bir paşamız oldu: Recep Paşa.” diye konuştu.
muharrem_inceİşte Muharrem İnce'nin o açıklaması:
"Hayırlı olsun Türk milletine artık yeni bir paşamız oldu: Recep Paşa.
Tahmin ediyorum bunlar bizi genel kurul salonuna da sokmazlar. Eşkıyalık almış başını gitmiş. Sayısal çoğunluklarına güvenip bizi içeri sokmayıp bu yasayı geçerebilirler. Ama sonuna kadar direneceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın bizden.
11 Mart bir darbe günüdür. Demokrasinin lekeli, tecavüzlü günüdür. Darbe olması için ille asker şart değil.
Meclis başkanı korkuyor. Sesin çıkaramıyor.  'Beni koltuktan ederler mi?' diye hala siyasi hırslarını peşinde. Yazıktır. İnsan hiç mi yasamanın onurunu dişünmez.
Bu arada komisyon başkanı da koltuğunu korudu.
Başbakan Mardin'den talimatı verdi, sopayla yasayı geçirdiler. Parlementer dönem sona ermiştir. Dünkü yapılan oylamalar oylama değildir. Oylanmış gibi yapılmıştır. Meclis başkanında zerre kadar demokrasi inancı varsa, okuma yazması varsa bu komisyon toplantısını iptal eder."

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.