banner

Hüseyin Çelik: AK Parti çalıştı,CHP itti kaktı
Hüseyin Çelik, 4+4+4 düzenlemesiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, 4+4+4 düzenlemesi için de Komisyon'da çıkan olaylarla ilgili Cumhuriyet tarihinde bir ilktir, adeta bir işgal, bir darbedir şeklinde açıklamalarda bulundu.

CHP, AK Parti milletvekillerini kaba kuvvet kullanmakla itham ediyor. Şunlar bilinmelidir. İçtüzük İktidarla, muhalefetin birlikte çalıştığı bir hususdur. Konuşma süresi şunlar için şu kadar mı dendi. Böyle bir şey yok. İlk defa Cumhuriyet tarihinde 150 milletvekili Başkanlık Kürsüsünü işgal etti. Adeta bir darbe yapıldı Meclis'te. Zorbalık ve kaba kuvvet kullanıldı. Beyin enerjisini tüketenler, gövdelerini ortaya koydular. Sayın Kılıçdaroğlu bizler tarafından yapıldığını söylüyor ama bunu yapan kendileridir. Günlerce gelip kürsüyü işgal edeceksiniz, medeni olarak katkı sağlayamadığınız her şey için gelip işgal edeceksiniz. Komisyon'dan kanun teklifinin geçmemesi için yoğun çaba harcadılar. Siz bunları yaparken AKP'li vekillerin sizleri izlemesini mi bekliyorsunuz? Afedersiniz ama CHP'lilerin bu durumuna 'hem kel hem de fodul' denir. AK Parti milletvekilleri Komisyon'a gidip oranın çalışması için katkı da bulunmuşlardır. Kendileri yaptıkları halde 'AK Parti bizi itti kaktı' diyorlar. Ordada her şeyi engellemeye çalışanlar CHP'lilerdir.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.