banner

KPSS DHBT sonuçları açıklandı Tıkla sonucunu öğren
18 Ekim 2014 tarihinde yapılan KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı’nın sonuçları saat 13.00’de açıklandı. ÖSYM, ayrıca DHBT soru ve cevaplarının yüzde 10'luk kısmını yayınladı.

DHBT sonucunuzu öğrenmek için Tıklayın

Merakla beklenen 18 Ekim 2014 tarihinde yapılan 2014 Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınavı (DHBT) sonuçları ÖSYM’nin internet sitesinde açıklandı. Adaylar KPSS DHBT sonuçlarını ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.trİnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilirler. ÖSYM yaptığı duyuruda,  Sınav Sonuç Belgesinin basılmayacağını ve adayların adreslerine gönderilmeyeceğini duyurdu.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının yüzde 10’undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecek.

DHBT sınavına ilişkin sayısal bilgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.