banner

Yüksel Kutoğlu, Vatan’ın genel müdürü oldu
Vatan Eğitim Kurumları’nda bayrak değişimi yaşandı. Görevden ayrılan Orhan Dağhan’ın yerine daha önce de kurumda görev yapan Yüksel Kutoğlu, yeni genel müdür olarak atandı.

yuksel_kutogluVatan Eğitim Kurumları’nda yaşan değişimi duyuran Kurucu Dr. Turay Kesler, değişimle ilgili şu bilgileri paylaştı: “2015 yılından beri Vatan Okulları Genel Müdür Yardımcısı ve Okullar Koordinatörü olarak görev yapan Yüksel Kutoğlu Vatan Eğitim Kurumları Genel Müdürü olarak göreve başlamıştır. Atilla Aktaş ve Yusuf Balay genel müdür yardımcıları olarak görevlerine devam edecekler, başarılar dilerim. Bu atamalarla 2022-23 dönemi çalışmalarını yöneticilerimiz ile heyecanla başlattık. Özel girişimciliğe başlaması sebebiyle Genel Müdürlük görevinden ayrılan ve bir yıl boyunca bu görevi başarıyla yürüten Orhan Dağhan’a katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.”

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.