banner

Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı oldu
İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı olarak atandı.

irfan_erdogan2006 – 2008 yılları arasında MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı olarak da görev yapan Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Rektörünün dekanlık için aday gösterdiği Prof. Dr. İrfan Erdoğan, YÖK Genel Kurulu’ndan da onay alarak göreve atandı.
Eğitim alanında birçok kitabın da yazarı olan Erdoğan, İsmail Baltacıoğlu’nun hayatını anlattığı otobiyografik romanı ile dikkatleri çekti. Geçen yıl hayatını kaybeden Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ile ortak bir kitap çalışmasına imza atan Erdoğan, sayısız makalesi ve konferanslarıyla eğitim alanına yaptığı değerli katkıları ile tanınıyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.