banner

Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko "Başarının Sırrı" ile ekranlarda
Eğitim Girişimcisi olarak dikkatleri çeken Ümit Kalko, Haber Global’de yayınlanacak ve sunuculuğunu gerçekleştirdiği bir tv programı ile ekranlara çıkıyor.

umit kalkoEğitim dünyasında birçok markanın kurucusu, ortağı ve yöneticisi olarak yer alan Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko, Ümit Kalko ile Başarının Sırrı programıyla, ünlü konukları ağırlayacak. İlk programına ünlü futbol adamı Yılmaz Vural’ı konuk edecek olan Kalko, Vural’ın geçmişten bugüne yaşam hikayesini konuşurken, başarısındaki etkenleri de masaya yatıracak. Ümit Kalko ile Başarının Sırrı her hafta Pazar günü saat 12.30’da ekranlara gelecek.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.