banner

Redhack bu sefer de Melih Gökçek'e sardı
Twitter, Redhack ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın karşılıklı atışmalarına sahne oldu.

melih gökçek redhackGökçek, hack eyleminin sadece etkili olan kişilere karşı yapıldığını belirterek RedHack'e kendisinin etkisini artırdığı için teşekkür etti.

RedHack grubuna zavallılar adını taktığını yazan Gökçek, bu grubu kendilerini sanal alemde fikren savunamamakla itham etti.

Bu grubu kendisiyle Twitter'da tartışmaya davet eden Gökçek, Redhack'e iştirak edenlerin bilişim suçu işlediğini belirtti.

Birkaç ay sonra bu grubun ve onlara iştirak edenlerin hakim karşısına çıkacağını iddia eden Gökçek, "Bu bir MGS'dir. Unutmayın. MGS Melih Gökçek Sözü'nün kısaltılmışıdır" dedi.

"Bize ayar vermeye çalışanlara ayar vermeye alıştık" diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Redhack'ten cevap geldi.

RedHack'in @r3dh4ck Twitter hesabından yaptığı açıklamada Melih Gökçek'e "Gel tartışalım, sonunda seni kepaze etmezsek hack'i bırakırız, sen de soygunu bırakacak mısın?" denildi.

Gökçek'in sözlerinin "Belki bize iş verir" diyen makarnacı kalabalığı etkileyeceğini iddia eden Redhack, Melih Gökçek'i önce düelloya davet edip sonra kaçmakla suçladı.

(cnntürk)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.