banner

Okuyan nesil okumayanlara meydan okuyor
Diyarbakır'da dershane öğrencileri, kitap okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla kaldırımda eylem yaptı. Ofis semtindeki Ekinciler Caddesi'nde kaldırıma sıra halinde dizilen 80 öğrenci, 2 saat boyunca kitap okudu.

kitap okuma eylemi'Meydanda kitap okuyorum, kitap okumayanlara meydan okuyorum' etkinliğine katılan gençler, 'Kitap okuyorum sessiz olun' dövizleri taşıdı. Vatandaşlar da kitap okuyanları rahatsız etmemeye çalışarak kaldırımdan geçti. Etkinliğin ardından kitap okuyan öğrencilere teşekkür belgesi verildi. Etkinlik konusunda kolaylık sağladıkları için Emniyet Amiri Metin Koç'a da plaket takdim edildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.