banner

İngiltere Başbakanı küçük kızını barda unuttu
İngiltere Başbakanı David Cameron bir yemek için ailece gittiği pubta 8 yaşındaki kızını unuttu.

Başbakan kızını tuvalette unuttuKarısı Samantha ile yemek sonrası pubtan çıkan David Cameron bir karışıklık sonucu kızını arkasında bıraktı.

The Sun gazetesindeki habere göre 8 yaşındaki Nancy pubta tuvalete gitti. Cameron ve eşi Samantha, kızları Nancy'nin yanlarında olmadığını fark etmeden pubtan ayrılıp Downing Street'teki başbakanlık konutuna gitti. Burada kızlarının yanlarında olmadığını fark eden Cameron apar topar pub'ın bulunduğu Cadsden'e gitti. Kızını pub'ın çalışanlarıyla birlikte konuşurken buldu. Karışıklığa Cameron ve karısının ayrı araçlarla mekandan ayrılması yol açtı. Cameron'un korumaları Nancy'nin Cameron'un eşi Samantha ile olduğunu düşündüğü, bu yüzden eve kadar herhangi birşeyden şüphelenmedikleri ortaya çıktı. Bu yüzden Başbakan ve eşi ancak eve vardıklarında kızlarını unuttuklarını fark etti.

Başbakanlık sözcüsünden gelen açıklamaya göre olay birkaç ay önce gerçekleşti ancak medyada ilk kez yeni ortaya çıktı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.