banner

Twitter'a bugün bu olay damga vurdu
Binlerce adayın merakla beklediği 7 Temmuz 2012 tarihinde yapılan KPSS sonuçlarının ÖSYM tarafından bir türlü açıklanmaması ve ortaya atılan ''kopya ve soruların sızdırıldığı'' iddiaları kamuoyunda tartışılmaya devam ediyor.

7 Temmuz 2012’de yapılan KPSS sınavına kopya iddiaları damgasını vurmuştu. Sınav iptal edilecek mi edilmeyecek mi derken ÖSYM Başkanı Ali Demir tüm iddiaları yalanlamış ve hükümetten de bu doğrultuda açıklama gelmişti. ÖSYM yaklaşık bir ay geçmesine rağmen hala KPSS sonuçlarını yayımlamadı. KPSS sonuçlarının hala açıklanmaması konusunda ÖSYM’den bir açıklama gelmedi. Kendilerini KPSS mağdurları olarak tanımlayan ve ataması yapılmayan öğretmenlerden de destek gören bir grup Twitter’da #KPSSiptaledilsin hashtag’ıyla başlattıkları tweet bombardımanına destek çığ gibi büyüyor.

İşte o tweetlerden bazıları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

haber eğitimtercihi

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.