banner

Birand, imam hatiplilere öyle bir soru sordu ki..!
Mehmet Ali Birand’ın bu sorusu imam hatipli öğrencileri terletti

İzlemek için tıklayın

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan İmam Hatip okullarında okuyan öğrenci veya geçmiş dönemde okumuş olanları 32. Gün stüdyolarında buluşturan Birand, konu "flörte" gelince özellikle gençleri oldukça terletti.

İmam Hatipte okuyan 3 kız ve 1 erkek öğrenci programa katılırken, Birand'ın "Okulda flört durumları nasıl oluyor" şeklindeki soruya öğrenciler kaçamak cevaplar verdi. Söz alan erkek öğrenci, açıklayıcı olmak için konuyu biraz uzatınca Birand "Sevgilin var mı yok mu oğlum onu soruyorum" dedi. Birand'ın direkt sorusu karşısında öğrenciler kısa süreli şaşırırken, tebessümle birbirlerine baktı.(hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.