banner

Öğretmenler dinlenmeyince devreye o girdi
Adana'da bir ortaokulda teneffüste bayılan öğrenci için gelen ambulansın çevresinde toplananları öğretmenler dağıtamayınca başka bir öğrenci, demir çubukla arkadaşlarını kovaladı.

Öğretmenler dinlenmeyince devreye o girdiMerkez Yüreğir İlçesi’ndeki Mehmet Ali Yılmaz Ortaokulu’nda geçen cuma bahçeye çıkan öğrencilerden biri baygınlık geçirip düşünce yaralandı. Adı açıklanmayan yaralı öğrenci için okula ambulans çağrıldı.

Sağlık görevlilerinin ambulansa aldığı kız öğrenciye müdahale ederken, diğer öğrenciler ambulansın çevresinde toplandığı görüldü. Öğretmenlerin çabası, meraklı öğrencileri dağıtmaya yetmedi.

Bu sırada üst sınıflardan bir öğrenci eline geçirdiği demir çubuğu savurarak öğrenci arkadaşlarını dağıtmaya çalıştı. Baygınlık geçiren kız öğrenci ise ambulansta yapılan müdahale ardından evine gönderildi.

(radikal)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.