banner

Bu illerde okullar kar nedeniyle tatil
Yurt genelinde soğuk hava etkisini sürdürüyor. Van'ın Erciş ilçesinde ve Elazığ'da olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün süre ile ara verildi.

karli_arabaVan'ın Erciş ilçesinde ve Elazığ şehir merkezinde ve tüm ilçelerde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün süre ile ara verildi.

Alınan bilgiye göre, Van ilçe merkezi ve köylerde sabah saatlerinden itibaren başlayan ve akşam saatlerine kadar aralıklarla süren kar yağışı, yaşamı olumsuz etkiledi.

Kar yağışının ardından akşam saatlerinde toplanan İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçe merkezi ve köylerdeki okullarda eğitime bir gün süre ile ara verilmesini kararlaştırdı.

İlçede eğitime çarşamba gününden itibaren devam edilecek.

Elazığ şehir merkezinde ve tüm ilçelerinde de ilk ve orta dereceli okullar bugün yoğun kar yağışı sebebiyle 1 gün tatil edildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.