banner

TUS ve DUS için kontenjan talebi
Yükseköğretim Kurulu (YÖK), İlkbahar Dönemi Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı kontenjanları için talep alacak.

tusYÖK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, ''Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği''nin 15/1 maddesi gereğince; 2013 İlkbahar Dönemi Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı kontenjanı talepleri alınacak.

Eğitim Komisyonu-Tıp Çalışma Grubunca değerlendirilmek üzere ''http://yok.gov.tr'' duyurular kısmında yer alan formdaki bilgilerin eksiksiz yanıtlanması, kontenjanların dağıtılmasında temel öncelik olacak. Doldurulan formların en geç 14 Ocak 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ''">'' Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. '' veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ''">'' Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. '' adresine gönderilmesi gerekiyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.