banner

İzleyenleri gülme krizine soktu
Kenan Işık’ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster'e katılan 18 yaşındaki genç kız izleyenleri ve Kenan Işık'ı gülme krizine soktu.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kahkaha dolu anlar yaşandı. Kenan Işık 'ın sunduğu yarışmanın dün geceki yarışmacılarından birisi de 18 yaşındaki Meltem Yılmaz 'dı.

Meltem Yılmaz isimli yarışmacı 'Kim milyoner olmak ister?' adlı yarışma programında sempatik tavırlarıyla Kenan Işık'a gülme krizine soktu.

Ne yaptım ay Kenan Bey

Sempatik tavırlarıyla hem ekran başındakilere hem de Kenan Işık'a keyifli anlar yaşatan yarışmacı, sorular ve cevap şıkları üzerine ilginç yorumlarda bulunurken, sık sık kullandığı “Ay Kenan Bey” sözleri sosyal medyada TT oldu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.