banner

Üniversite hocası öyle bir ders anlattı ki…
Üniversitede bir öğretim görevlisi dersi daha ilgi çekici bir hale getirmek için öyle bir yöntem seçti ki dersi dinlemeye gelen öğrenciler gözlerine inanamadı..

Üniversitede bir akademisyen dersi daha ilgi çekici kılmak için öyle bir yönteme başvurdu ki sınıftaki öğrenciler önce ne olduğunu anlamadı sonra ise yapılanların dersin bir parçası olduğunu anlayarak dersi hem hayranlıkla hem de büyük bir keyifle izlediler.

Dersi anlatan öğretmen projeksiyon yardımıyla kendi görüntüsünü ekrana yansıtarak kendisiyle konuşarak ve şakalaşarak dersini anlattı ama bunu öyle bir yöntemle yaptı ki öğrencilerinden tam not aldı. Sunumun sonunda öğrenciler, öğretmenlerini alkışlayarak beğenilerini gösterdiler.

İşte muhteşem ders şov 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.