banner

Okullar ne zaman kapanacak?
Bir yıllık uzun bir maratonun ardından 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı 14 Haziran Cuma günü sona eriyor. Karnelerini alacak olan 16 milyon öğrenci 3 aylık bir yaz tatiline girecek.

2013-2013 eğitim ve öğretim yılı yaklaşık bir ay sonra 14 Haziran Cuma günü sona eriyor. 16 milyona yakın öğrenci karnelerini aldıktan sonra 3 aylık bir yaz tatiline girecek. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı ise 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılına yeni müfredat programıyla başlayacak. Talim Terbiye Kurulu’nun üzerinde çalıştığı müfredat programı yeni eğitim yılına hazır olacak. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın tarih kitaplarıyla ilgili yapılan çalışmanın yetişememesi durumunda bu dersin konuları Bakanlığın alacağı karar doğrultusunda kamuoyuyla paylaşılacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.