banner
banner

Ek yerleştirme yurt başvuru sonuçları açıklandı
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu  (YURTKUR) ek yerleştirme yurt başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 

burs yurt sonuçlarıEk yerleştirme yurt başvuru sonuçları açıklandı. Ek yerleştirme yurt başvuru sonuçları http://www.kyk.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. Adaylar ek yerleştirme yurt başvuru sonuçlarını buradan tıklayarak öğrenebilir.

Yurt başvuru sonucunuzu öğrenmek için Tıklayın

Burs başvuru sonuçları Aralık ayında açıklanacak

YURTKUR'un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre burs başvuru sonuçlarının da Aralık ayında açıklanacağı bildirildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.