banner

Üniversiteden ‘Çok istiyorum’ bursu
İstanbul Şehir Üniversitesi, her sene olduğu gibi bu sene de ‘Çok İstiyorum Bursu'nu kazanan 3 öğrenciye LYS puanına bakılmaksızın İstanbul Şehir Üniversitesi’nde tam burslu olarak okuma fırsatı sunuyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi'nin sıradışı bursu 5. kez bambaşka bir formatla duyuruldu.

Her sene olduğu gibi bu sene de ‘Çok İstiyorum Bursu'nu kazanan 3 öğrenci LYS puanına bakılmaksızın İstanbul Şehir Üniversitesi’nde tam burslu öğrenci kapsamında okumaya hak kazanacak.

Önceki senelerde, e-posta üzerinden mektup yazılarak kabul edilen başvurular bu sene yeni format dahilinde 4 kategori içerisinde farklı aşamaları içeriyor canadianviagras.net.

Çok İstiyorum Bursu'yla ilgili detaylı bilgiye, daha önceki kazananlara ve başvuru detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.sehir.edu.tr/Pages/CokIstiyorumBursu.aspx

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.