banner

Polis: Fenerli dövüp videoya alana Taksim’de âlem!
Fanatik grup, Fenerli dövene kombine vaat etti. Polis de lince teşvik verdi:Fenerli dövüp videoya alana Taksim’de âlem!

TRABZONSPOR ve Fenerbahçe kulüplerinin resmi internet sitelerinde karşılıklı sert açıklamalarına üniversiteli taraftarlar da katıldı. Ankara’da okuyan üniversiteli Trabzonluların kurduğu ‘Uni-TS Ankara Grubu’, Facebook’taki sayfasında Trabzon’da okuyan Fenerbahçeli üniversitelilerin fotoğraflarını yayınladı.

Bununla da yetinmeyen grup, fotoğrafta ellerinde Fenerbahçe atkısı bulunan 2’si kız 5 üniversiteli gencin bulunmasını, dövülmesini, ellerindeki atkıların alınmasını ve bu görüntülerin videoya çekilmesini istedi. Bunun yapanlardan ilk 5’e girenlere ise önümüzdeki sezon için kombine bilet sözü verildi.

Öğrenciler sınava giremedi

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde okuyan Fenerli öğrenciler tehditler yüzünden final sınavlarına giremediklerini öne sürdü. Öğrenciler şunları söyledi: “Durumu rektöre anlattık. Bize ‘Her Fenerlinin peşine koruma takamam’ dedi.”

İstanbul Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru R.A. ise fotoğraftaki Fenerlileri dövüp kameraya çekenlere Taksim’de 2 gece âlem vaat etti!

SORUŞTURMA AÇILDI!

R.A. fotoğrafın altına şunları yazdı: “İstanbul, Taksim’deyim. Videoya alana benden iki gece Taksim eğlencesi. Şaka yapmıyorum. Kendi evimde misafir edip, âlemlere akacağız ya da istediği başka bir şey olursa söylemesi yeter!” Fenerliler yorumun yanında üniformalı fotoğrafı bulunan R.A.’yı İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne şikâyet etti. R.A. hakkında soruşturma başlatıldı.
(haberturk) 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.