banner

İş arayan öğretmenlere fırsat!
Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği, okulların öğretmen ihtiyacını karşılamak için Öğretmen Portalı açtı. Portal iş arayan öğretmenlerle, özel okulları buluşturacak.

Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gülan imzasıyla üye okullara gönderilen yazıya göre, portalda derneğe başvuran ve iş arayan çeşitli branşlarda öğretmenlerin CV’leri yer alıyor. Türkiye Özel Oukllar Birliği Derneği’ne üye okullar, kendi oluşturacakları şifre ile Öğretmen Portalı’na girebilecek. İhtiyaç duydukları alanlara göre, öğretmen CV’lerine bu havuzdan ulaşabilecekler.

İş başvurusu yapacak öğretmenlerin www.toob.org.tr adresinden öğretmen portalına giriş yaptıktan sonra üye olmaları gerekiyor.

(hürriyeteğitim)

Öğretmen Portalı’na kayıt yapmak için tıklayın

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.