banner

TÜBİTAK’tan uluslararası araştırmacılar için burs
TÜBİTAK tarafından verilen Uluslararası Araştırmacılar için Araştırma Burs Programı başvuruları 17 Mart-21 Nisan tarihleri arasında alınacak.

Uluslararası Araştırmacılar için Araştırma Burs Programı başvuruları bugün başladı. TÜBİTAK tarafından verilen burs başvuruları 21 Nisan’a kadar bideb.tubitak.gov.tr adresinden online olarak yapılabilecek. Programda yapılan yeni düzenleme ile; Başvuru belgeleri arasında yer alan “Türkiye'deki bir üniversiteden veya araştırma kurumundan alınan kesin kabul/davet mektubu” başvuru aşamasında istenmeyecek. Program kapsamında desteğe hak kazanan araştırmacıların burslarını başlatma sürecinde “Türkiye'deki bir üniversiteden veya araştırma kurumundan alınan kesin kabul mektubu” sunmaları yeterli olacak.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.