banner
banner

Burs ve öğrenim kredisi senetleri için ek süre
YURTKUR burs ve öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhüt senetlerini teslim etme süresini 29 Şubat'a uzattı

KYK logoYükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’dan (YURTKUR) yapılan açıklamaya göre öğrencilerin taahhüt senetlerini 29 Şubat 2012'ye kurumun bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edebilecekleri bildirildi.

Bölge veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise öğrenciler senetlerini Cemal Gürsel Cad. No:61 06590 Cebeci/Ankara adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığına postayla gönderebilecekler veya elden teslim edebilecekler.

Taahhüt senetlerini 29 Şubat'a kadar teslim eden öğrencilere ödemeleri 6 Mart 2012'de Ziraat Bankasının ilgili şubelerinden yapılacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.