banner

Sınav Koleji, Kadınlar Günü'nde deprem bölgesinde
Sınav Koleji kadın çalışanları  ve veli temsilcilerinden oluşan ekipler ile Kadınlar Günü’nde Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Gaziantep’te bulunan kadınlara  moral ve motivasyon desteğinin yanı sıra onların her zaman yanında bulunduklarını hissettirmek amacıyla bölgeye gittiler. 

sinav_koleji_kadinlar_gunuTüm ülkemizi derinden sarsan deprem sonrasında Sınav Koleji, afet bölgesine  öğretmenleri, öğrencileri, velileri ve çalışanlarının da katkıları ile önemli miktarda yardım ulaştırdı.  
Bölgeden ayrılan yüzlerce aileye gıda, barınma vb. desteğinin yanı sıra, binlerce öğrenciye ücretsiz okul imkanı sağlayan Sınav Koleji, kadınlara yönelik bir kampanya düzenledi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için depremden etkilenen kadınlarımızın yanında olduğunu gösterdi.  
Sınav Koleji 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde deprem bölgesindeki kadınlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda  içinde kişisel ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu on binin üzerinde çantayı öğrenci, öğretmen, çalışan ve velileriyle elbirliği ile hazırladı. 
Sınav Koleji kadın çalışanları  ve veli temsilcilerinden oluşan ekipler, Kadınlar Günü’nde Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Gaziantep’te bulunan kadınlarımıza  moral ve motivasyon desteğinin yanı sıra onların her zaman yanında bulunduklarını hissettirmek amacıyla bölgeye gittiler. Özel olarak hazırlanan çantaların içinde Sınav Koleji kadın velilerin, öğretmenlerin ve çalışanların geçmiş olsun dileklerini yazdığı anlamlı notlar da bulunuyor.

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.