banner

Sivas Valisi ‘okul sütü’ne doyamadı!
Okul sütü projesi kapsamında geçen hafta 1425 çocuğun hastanelik olduğu Sivas’ta dün yeniden süt dağıtımına başlandı. Sivas Valisi Ali Kolat da sütü içerek test etti.

sivas valisi ali kolat süt içtiSivas’ta, daha önce sütlerde hastalık yapıcı olmayan mikroorganizmaların bulunduğunun belirlenmesiyle dağıtımcı firma dağıtım zincirden çıkarılmıştı. Başka bir firmadan getirilen sütlerin incelemesi ve uygunluk raporu verilmesinden sonra süt dağıtımı için yine tören düzenlendi. Kızılırmak İlköğretim Okulu’nda düzenlenen dağıtım programına katılan Vali Ali Kolat  ilk sütü içti. Kolat’ın ardından bazı öğrenciler sütleri içerken, bazıları içmedi.

(hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.