banner

Müdire, öğretmen, öğrenci, müfettişle evlendi...
Suudi Arabistan'da fıkra gibi bir olay yaşandı. Bir erkek aynı okulda görev yapan bir müdür, bir öğretmen, okuldan bir öğrenci ve okulu teftişe gelen bir müfettişle evlendi.

El Arabiya televizyonunun ünlü Okaz gazetesine dayandırdığı habere göre, adı gizli tutulan kişi 50 yaşındaki bir erkek.

Okaz gazetesi, haberi, "Kocasını hem öğretmeni, hem okul müdiresi ve hem de okulu teftişe gelen müfettişle paylaşan bir öğrenci hayal edin. İşte bu gerçek oldu" sözleriyle duyurdu.

Gazeteye göre, adı gizli tutulan eşlerden öğretmen olanı, okulda biri müdiresi, diğeri öğrencisi olan diğer eşlerle hiçbir sorun yaşamadığı gibi, iş ortamında birbirlerine olması gerektiği gibi yani öğretmen-müdire ve öğretmen-öğrenci ilişkileri çerçevesinde davrandıkları söyledi.

Suudi Arabistan'da erkeklerin dört kadına kadar evlenmesine izin veriliyor.

Öğretmenlerin 3’te 2’si bu soruya aynı cevabı verdi

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.